Kiralık oyuncular yeniden kiralanacak
Atiker Konyaspor’da yeni sezon öncesinde kadro planlama çalışmaları sürüyor.
Atiker Konyaspor’da yeni sezon öncesinde kadro planlama çalışmaları sürüyor. Yeşil-beyazlı ekip 1 temmuzda başlayacağı hazırlık kampına çok fazla oyuncu götürmek istemiyor. Atiker Konyaspor geçtiğimiz sezonu başka takımlarda kiralık geçiren oyuncuları tekrar kiralamayı düşünüyor.
ANADOLU’DAN 5 U21’DEN 2 OYUNCU
Atiker Konyaspor hafta sonu başlayacak olan yeni sezon hazırlıklarına Anadolu Selçukspor’dan 5 U21 takımından ise 2 oyuncu dahil olacak. Bu oyuncuların dışındaki diğer oyuncular tekrar kiralanacak. Kampa pilot takım Anadolu Selçukspor’dan kaleci Mücahit Atalay, golcü Mücahit Can Akçay, sağ bek Savaş Polat, sol bek Ali Yaşar dahil olacak. Bu oyuncular performansları ile Rıza Çalımbay’ın gözüne girmeye çalışacak.
KİRALANACAK OYUNCULAR
Atiker Konyaspor’da yeni sezonda tekrar kiralanması beklenen oyuncuların isimleri şu şekilde Can Demir Aktav(Stoper), Abdülkerim Bardakçı(Stoper), İsmail Güven (Orta saha), Burak Saban (Orta saha) İbrahim Alan: (forvet) Emre Can Atila (Orta saha), Sertan Yiğenoğlu: (Stoper)K.Kaan Özdemir (sol bek), Halil İbrahim Sönmez(forvet). Bu isimlerin haricinde ara transfer döneminde profesyonel yapılarak Anadolu Selçukspor’a kiralanan isimlerde bulunuyor. 20 yaşındaki savunma oyuncusu Emre Sofuoğlu, 19 yaşındaki santrfor Ahmet Gökbayrak, 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Mehmet Buruk da ikinci yarıda pilot takımda forma giydi.
BURAK TAŞPINAR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.