Kayıhan: Konyaspor gibi bizde zordayız
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor’un teknik direktörü Ümit Kayıhan, haftalardır kazanamayan, 12 haftada 2 galibiyet alan bir takım olarak bu durumdan çıkmanın vazifeleri olduğunu söyledi.
Kayıhan, kazanmak için çok çaba sarf ettiklerini, ancak son 2 maçta panik havasında yapılan hatalar sonucu gol yiyip geriye düştüklerini belirtti. Çaykur Rizespor teknik direktörü Ümit Kayıhan, hafta sonu deplasmanda Konyaspor ile yapacakları maça ilişkin de “Konyaspor da son haftalarda aldığı kötü sonuçlar nedeniyle zor durumda. Tekrar yukarıya çıkmak istiyor. Biz de alt sıralardan yukarıya doğru çıkmak istiyoruz. Haftalardır deplasmandan puan getiremeyen takım olarak puan almak istiyoruz. Hedefimiz bu” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.