Karataylı cimnastikçiler İzmir yolcusu
Kulüplerarası Artistik Cimnastik Yıldız, Genç ve Büyükler arası Türkiye Şampiyonası bu hafta sonu İzmir’de başlıyor.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Karatay Belediyesi Cimnastik Takımı Antrenörü Ali Çatalkaya; müsabakalarda ilimizi takım halinde temsil edecek olan Karatay Belediyesi Yıldızlar Cimnastik Takımı’nın hazırlıklarını tamamladığını söyledi. İzmir’de yapılacak olan şampiyonada Karatay Belediyesi olarak müsabakalardan umutlu olduklarını dile getiren Antrenör Ali Çatalkaya, İzmir’de bu hafta sonu düzenlenecek 2. etap müsabakalarından daha da başarılı sonuçlar elde etmek istediklerinin altını çizdi. Karatay Belediyesi Cimnastik Takımı adına şampiyonaya katılacak olan sporcuların isimleri şu şekilde açıkladı; Eren Alışkan, Onur Alışkan, Mustafa Arca, Aziz Baran Atay, Umut Can Dündar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.