Karapınar’dan yardım kampanyası
Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek Karapınar Belediyespor, yardım kampanyası başlattı.
Kulüpten hesap numaraları verilerek Karapınarlılardan destek istendi. Açıklamada, “Alın terleri ile formalarını ıslatıp bu takımın BAL ligine çıkmasını sağlayan çocuklarımızın başarısı, maddi imkansızlıklardan dolayı gölgede kalmasın. İlçemizin adı gölgede kalmasın. Bu yüzden belediyemiz ve sivil toplum kuruluşlarının gösterdiği çabayı lütfen siz kıymetli halkımızdan da bekliyoruz. Birlik ve beraberlik ile bu takımızı maddi ve manevi anlamda refaha ulaştırarak takımımıza sahip çıkmalıyız” ifadelerine yer verildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.