Karapınar Belediye’nin sponsoru Bahçepınar oldu
Bahçepınar Su, Karapınar Belediyespor’un su sponsorluğunu üstlendi.
İlimiz 1.Amatör küme takımlarından Karapınar Belediyespor’un 2010–2011 futbol sezonunda su ihtiyacını Bahçepınar Su karşılayacak. Bahçepınar Su Karapınar Bölge Bayii Nafiz Türkan, sporun yanında olduklarını kaydederek,” Karapınar Belediyespor yönetim kurulu ile bir sezon için bir anlaşma yaptık. Futbol takımımızın Bahçepınar Su ile sahaya çıkacak olmasından mutluyuz. Bu sezon takımımızın şampiyon olacağına yürekten inanıyorum” dedi. Karapınar Belediyespor Kulüp başkanı Ahmet Çelebi de Bahçepınar Su Karapınar bölge bayii, Türkan’a desteğinden dolayı teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.