Karaman’da yaz spor okulları tamamlandı
Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde açılan yaz spor okulları faaliyetini tamamladı.
Yaz okulları Fikret Ünlü Olimpik Yüzme Havuzunda yapılan törenle sona erdi. Tören, yüzme branşındaki öğrencilerin değişik kategorilerde yaptıkları yarışlarla başladı. Daha sonra kategorilerinde ilk 3'e giren sporculara madalyaları verildi. Ayrıca Yaz Spor Okullarına kayıtlı tüm öğrencilere katılım belgesi verildi. Yaz spor okullarının faaliyet gösterdiği 3 aylık süre içerisinde 13 branşta 722 öğrenci öğrenim gördü.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.