Karaman spor camiası iftarda buluştu
Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz'ün verdiği iftar yemeğinde spor camiası bir araya geldi.
Olimpik yüzme havuzunun kafeteryasında gerçekleştirilen iftar yemeğinde A.S.K.F Başkanı M. Ali Demir, İl Müdürlüğü personeli, il temsilcileri, antrenör ve sporcular katıldı İftar yemeğinde konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, aile ortamında bir arada olduklarını, personel, il temsilcileri, antrenörleri, sporcuları ve basın mensuplarıyla büyük bir aile olduklarını ve çalışmalarının aile ortamı içerisinde gerçekleştirdiklerini, bu vesile ile başarıların geleceğini ifade etti. Yemekte ayrıca İl Müdürü Ömer Ersöz emekliyle ayrılan İl Müdürlüğü personeli Mahmut Ünver’e çalışmalarından ve hizmetlerinden dolayı şilt ve altın hediye etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.