Kalyoncu başarıdan emin
Selçuk Üniversitesi Başantrenörü Ayhan Kalyoncu, tek hedeflerinin takımı layık olduğu 1. Lig’e çıkartmak olduğunu söylerken başarıdan emin olduğunun da altını çizdi
Türkiye Erkekler Basketbol İkinci Ligi B Grubu’nda mücadele edecek olan temsilcimiz Torku Selçuk Üniversitesi yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenör Ayhan Kalyoncu gözetiminde Selçuk Üniversitesi 19 Mayıs Stadı’nda yapılan antrenmanlarda teknik taktik ve topla çalışma gerçekleştiriliyor. Temsilcimiz önündeki iki aylık süreyi iyi değerlendirip lige hazır bir şekilde girmek istiyor. Yeni sezon çalışmalarını değerlendiren antrenör Ayhan Kalyoncu, “Selçuk Üniversitesi’nin yeri 1. Lig’dir. Gerek tesisleri, gerek yönetimi gerekse de taraftarıyla bu takımın yeri 1. Lig’dir. Biz bu hedefe ulaşmak adına mücadele vereceğiz. İyi bir takım kurduğumuza inanıyorum. Başarılı olacağız. Biz buna inanıyoruz ve bizimle beraber herkesin de buna inanmasını istiyoruz. Uzun, yorucu ve zor bir lig olacak. Lige çıkmak isteyen çok sayıda takım olacaktır. Ancak biz diğer takımların bütçeleriyle ve kadrolarıyla ilgilenmiyoruz. Biz kendimize bakıyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.