Kalite Ve Güven İçin Hilalsan
“Konya Endüstri Zirvesi Fuarı” adı altında düzenlenen tören ile açıldı
Hilalsan Makina KONMAK 2015 Fuarındaki ilgi çekici standında müşteri ve ziyaretçilerini konuk ediyor. 1984 yılında kurulan Hilalsan, manuel sac makasları ile başladığı üretime, bugün CNC Hidrolik Abkant Presler, CNC Hid.Açı Ayarlı Giyotin Makas, Redüktörlü Giyotin Makas, Hidrolik Kombine Makas, Hidrolik C Tipi Bükme Presi, Hidrolik Sıvama Pres ve Özel Amaçlı Presler ile devam ediyor.
merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.