Kale gibi otobüs durağı!
Konya Büyükşehir Belediyesi, Torku Konyaspor’un maçlarını oynadığı Büyükşehir Belediyesi Torku Arena Stadyumunun hemen karşısındaki otobüs durağına yaptığı giydirme büyük ilgi ve beğeni kazandı
Konya Büyükşehir Belediyesi, Torku Konyaspor’un maçlarını oynadığı Büyükşehir Belediyesi Torku Arena Stadyumunun hemen karşısındaki otobüs durağına yaptığı giydirme büyük ilgi ve beğeni kazandı. Durağı futboldaki kaleye benzeten belediye ekipleri, durağın etrafını da ağlarla donattı. Durağın zemin kısmında ise futbol sahasındaki gibi çim de bulunuyor. Durakta bulunan dört koltuk ise yedek kulübesini andırıyor. Üstünde güneş enerjisinin bulunduğu durağın geceleri aydınlatılması bekleniyor. Belediyenin bu çalışması, başta futbol severler olmak üzere vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.
BERKHAN PARLAK merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.