Judo milli kampına 6 Konyalı sporcu gidiyor
Judo federasyonu 2012 yılı faaliyet proğramın da yer alan yıldızlar milli takım kampı 3-12 eylül 2012 tarihlerin de Çankırı da yapılacak
Judo federasyonu 2012 yılı faaliyet proğramın da yer alan yıldızlar milli takım kampı 3-12 eylül 2012 tarihlerin de Çankırı da yapılacak. Bu çalışmalar 2016-2020 olimpiyatlarına hazırlık niteliği taşıyor. Kamp sonrasında ize bir yurt dışına çalışma veya turnuvaya gidecek. Kampa Konya 6 sporcu ile katılıyor. Kampa katılacak sporcular ise şunlar: Mahsun Aydın, Bilal çiloğlu, Yusuf Çelik, Semih Karaman, Kader Gümüş, A.Kübra Aydoğdu kampda yer alacaktır. Ayrıca antrenörlerden Hakan Aydoğan da bu milli takım kampın da antrenör olarak görev yapacaktır. milli takım kampında Seydişehir spor kulübü Judo antrenörü Teknik direktör Hüsamettin Çelik Judo Federasyonu Teknik kurul üyesi olarak görev yapacaktır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.