İzinli oyuncular takıma katıldı
Bolu Gerede’de 4 Temmuz’dan bu yana birinci etap kampına devam eden Atiker Konyaspor, dün öğle saatlerinde yaptığı antrenmanla hazırlıklarına bir gün aradan sonra devam etti.
Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve yardımcı antrenörler yönetiminde yapılan antrenmanda izinleri sona eren ve dün kampımıza katılan Serkan Kırıntılı, Deni Milosevic, Wilfred Moke ile yeni transfer Ertuğrul Taşkıran takımdan ayrı olarak fizyoterapist Salih Kırışka yönetiminde çalıştı.Koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenmanda oyuncular, çabukluk çalışmasının ardından 5’e 2 oynadı. Antrenman 3 takım olarak oynanan turnuva maçları ile sona erdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.