İşte Yeni Sezon Formaları
Atiker Konyaspor'un 2016-2017 sezonunda Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nda oynayacağı maçlarda giyeceği formalar oyuncular tarafından tanıtıldı.
Atiker Konyaspor'un 2016-2017 sezonunda Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nda oynayacağı maçlarda giyeceği formalar oyuncular tarafından tanıtıldı. Konyaspor'da yeni sezon formaları tanıtıldı. Atiker Konyasporun Golcü oyuncuları Dimitar Rangelov, Riad Bajic ve Ioan Hora, yeni sezonda terletecekleri Yeşil-Beyaz klasik çubuklu, Arena Beyaz ve V Neon formalarını giyerek objektiflere poz verdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.