İldiz: Bucaspor’u yenecek güçteyiz
Kardemir Karabükspor’un teknik direktör Yücel İldiz, “Bucaspor karşısında disiplinli futbol oynayarak galibiyet almak istiyoruz” dedi.
Bucaspor karşısında sarı kart cezalısı Emenike’nin dışında eksik oyuncularının bulunmadığını anlatan İldiz, şöyle konuştu: “Ligin sonlarına doğru karşılaşmalar daha çekişmeli ve zor oluyor. Bucaspor bizi 8 puan geriden takip ediyor, yenmek için de ellerinden geleni yapacaklar. Karabükspor her takımı yenecek güçte. Bugün göz hoş gelen bir futbolu ortaya koyacağımıza inanıyorum.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.