İlçe Müdürü Eliçevik’ten kampa ziyaret
Manavgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Baturalp Eliçevik, Antalya'da kampa giren Torku Konyaspor’u ziyaret etti.
Manavgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Baturalp Eliçevik, Antalya'da kampa giren Torku Konyaspor’u ziyaret etti. Bir dönem Konya'da da antrenörlük yapan Manavgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Baturalp Eliçevik, devre arasında Antalya'da kamp yapan yeşil-beyazlı ekiple özel olarak ilgilendi. Torku Konyaspor yönetimi Salon tahsisi konusunda da yardımcı olan Baturalp Eliçevik'e gösterdiği yakın ilgiden ve desteklerinden ötürü teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.