İdaresporun gözü Yazıcıoğlu Turunda
Niğdede yapılan Türkiye Yıldızlar Bisiklet şampiyonası Yıldız A kategorisinde şampiyon olan Konya İl Özel İdaresporda yüzler gülüyor
Niğde’de yapılan Türkiye Yıldızlar Bisiklet şampiyonası Yıldız A kategorisinde şampiyon olan Konya İl Özel İdarespor’da yüzler gülüyor. Takımın başarılı ve deneyimli antrenörü Ayhan Aytekin yaptığı açıklamada, “İl Özel İdarespor, altyapıya verdiği önemin karşılığını yavaş yavaş alıyor. Türkiye şampiyonluğu, uzun zamandır yaptığımız sistemli ve disiplinli çalışma karşılığında elde edildi. Sporcularımı kutlarken, her zaman bizlere destek veren Kulüp Başkanımız sayın Hüseyin Eşgin’e de verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Konya, ata sporu olan bisiklette eski günlerine gittikçe daha fazla dönüyor. Bu durum çok memnuniyet verici. Biz kulübün bisiklet takımı olarak, katılacağımız her şampiyonada üst sıraları hedefleyeceğiz. Diğer kulüplerimiz de bisiklete büyük önem veriyor, böylece eski günleri yakalamamız iyice kolaylaşıyor. Sadece İl Özel İdaresporlu bisikletçiler değil, diğer kulüpler adına yarışanlar da bizim çocuklarımız. Onların da başarılı olmaları, en büyük temennimiz. Şimdi tüm dikkatimizi Muhsin Yazıcıoğlu turuna çevirdik. Sivas’tan eli boş dönmeyeceğimize inanıyorum. Sporcularımız gayet formda ve hiçbir sıkıntımız bulunmuyor” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.