İçgül: İyi çalışmanın hakkını ileride alacağız
Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Kardemir Karabükspor’un menajeri Seyit İçgül, “İyi çalışıyoruz, hakkını ilerleyen haftalarda alacağız” dedi.
Seyit İçgül, Yaşar Kaptan Cebi Antrenman Sahası’nda, yaptığı açıklamada, milli takım maçları nedeniyle lige verilen arada yoğun çalışma programı uyguladıklarını söyledi. Yarın sahalarında Bakü ile hazırlık maçlarının olduğunu anlatan İçgül, şunları kaydetti: “Takımca iyi oynuyoruz, yaptığımız hatalardan ders alarak tekrarlamak istemiyoruz, eksiklerimizi gidermeye çalışacağız. İyi çalışıyoruz, hakkını ilerleyen haftalarda alacağız. Kasımpaşa maçına iyi konsantre olup puan almayı hedefliyoruz. Takımımızda sakat ya da cezalı oyuncu bulunmuyor, tam kadro maça hazırlanıyoruz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.