İçgül: Beşiktaş yenilgisi bizi üzdü
Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Kardemir Karabükspor’da, menajer Seyit İçgül, “Beşiktaş ile yaptığımız maçı 2 bin 550 taraftar izledi” dedi.
Seyit İçgül, yaptığı açıklamada, sahalarında Beşiktaş ile karşılaştıkları maçtan 4-1 mağlubiyetle ayrılmanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. Kapalının karşısındaki tribünün tadilatı dolayısıyla stada gelen seyirci sayısının az olduğunu anlatan İçgül, şöyle konuştu: “Statta yeni düzenlemelere ihtiyaç duyulduğundan seyirci kapasitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalar sürdürülmektedir. Bu nedenle Beşiktaş ile sahamızda oynadığımız maçı 2 bin 550 taraftar izledi. Seyirci sayısının arttırılması için yapılan işlerin bir an önce bitirilmesi lazım. Çünkü, ekonomik kayıp söz konusu.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.