Hüyük, ilçesi spor salonuna kavuşuyor
Hüyük'te spor salonu inşaatı çalışmalarının devam ettiği bildirildi.
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı yazılı açıklamada, ilçede yıllardır eksikliği hissedilen spor salonunun önümüzdeki dönemde hizmet vermeye başlayacağını belirtti. Spor salonu inşaatının kabasının bittiğini ve inşaatın tamamlanma aşamasına geldiğini kaydeden Akgümüş, şunları kaydetti: 'Hava koşullarının elverişli gitmesi nedeniyle yüklenici firma spor salonun inşaat çalışmalarını hızlandırdı. Kısa zaman içerisinde hizmet vermeye başlamasını bekliyoruz. İlçemize, bölgemize, gençlerimize, böyle bir tesisin kazandırılması bizleri çok mutlu ediyor. Spor salonunun yapımında emeği geçen tüm yetkililerimize ilçemiz halkı adına teşekkür ediyorum.'
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.