Hentbolcular İzmir’de üzüldü
Hentbol 1. Liginde mücadele eden Selçuklu Belediyespor deplasmanda İzmir Büyükşehir Belediyespor’a 32-30 yenildi.
Hentbol 1. Liginde mücadele eden Selçuklu Belediyespor deplasmanda İzmir Büyükşehir Belediyespor’a 32-30 yenildi. İlk dakikalarda elde ettiği skor üstünlüğünü koruyan İzmir Büyükşehir Belediyesi, ev sahibi ekip olarak yakaladığı avantajı iyi kullanmayı bildi. İlk 10 dakikalık bölüm 5-4 İzmir Büyükşehir ekibinin üstünlüğü ile geçildi. 20. dakika da 11-9 ev sahibi ekibin üstünlüğü ile tamamlanırken, karşılaşmanın ilk yarısı 16-15 İzmir takımı lehine tamamlandı. İkinci yarının ilk 5 dakikalık bölümünde ev sahibi ekip 19-16 ile 3 sayılık farklı skoru elde etti. İlerleyen dakikalarda aradaki farkı kapatan Selçuklu Belediyesi skoru 22-22'ye taşıdı ve eşitliği sağladı. Son 10 dakikaya 26-25 İzmir BŞB önde girerken, Selçuklu Belediyesi 52. dakika geride kalırken 26-26 eşitliği sağladı. Son dakikaları büyük çekişmeye sahne olan maçta İzmir Büyükşehir, son 30 saniyeye 31-29 önde girmeyi başardı. Selçuklu Belediyesi son dakikada farkı bir sayıya indirmesine rağmen, skoru 32-30 yapan İzmir takımı maçı kazanmayı başardı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.