Hentbolcular güzel başladı
Türkiye Hentbol Erkekler 1. Liginde sezon dün oynanan karşılaşmalarla başladı.
Türkiye Hentbol Erkekler 1. Liginde sezon dün oynanan karşılaşmalarla başladı. 1. Ligde mücadele eden Selçuklu Belediyesi Hentbol takımı sezona deplasmanda oynadığı mücadele ile start verdi. Mavi beyazlılar maçı 35-31 önde kapatarak sezona iyi bir başlangıç yaptı. Hentbol 1. liginde yer alan Selçuklu Belediyesi Hentbol takımı lig hazırlıklarının tamamlamasının ardından ilk maçında deplasmanda Antalya temsilcisi Serik Belediyesi ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmaya iyi başlayan mavi beyazlılar deplasmanda olmasına rağmen oyunda üstünlüğü korumayı bildi ve ilk yarıyı 18-13 önde kapattı. Karşılaşmanın ikinci yarısında da rakibine öne geçme fırsatı vermeyen Selçuklu Belediyesi sahadan 35-31 galip ayrılmayı başardı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.