Havva Nur’dan büyük başarı
Meram Belediyesporlu tekvando sporcusu Havva Nur Can, Alanya’da düzenlenen Türkiye şampiyonasında üçüncülük elde ederek Avrupa şampiyonasında ülkemizi temsil etmeye hak kazandı.
Farklı branşlarda kazandıkları derecelerle dikkat çeken Meram Belediyesporlu sporcular, tekvandoda da başarılarına devam ediyor. Alanya’da düzenlenen Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonası’nda ter döken Meram Belediyespor sporcusu Havva Nur Can, 49 kilogramda Türkiye üçüncülüğü elde ederek önemli bir başarıya imza attı. Havva Nur Can şampiyonada elde ettiği derece ile 14-22 Şubat tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etmeye hak kazandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.