Halterde Kuyulusebil ve Gençlikspor Şampiyon oldu
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Halter İl Temsilciliği faaliyet takviminde yer alan Kulüplerarası Yıldızlar Halter İl Birinciliği 27-28 Şubat tarihlerinde yapıldı.
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Halter İl Temsilciliği faaliyet takviminde yer alan Kulüplerarası Yıldızlar Halter İl Birinciliği 27-28 Şubat tarihlerinde yapıldı. Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Halter Salonunda yapılan Halter Kulüplerarası Yıldızlar İl Birinciliğinde Yıldız Bayanlarda 1.Kuyulusebil Halter İhtisas Kulübü, 2.Gençlikspor Kulübü oldu. Yıldız Erkeklerde ise 1.Gençlikspor Kulübü, 2.Taşkentspor Kulübü, 3.Kuyulusebil Halter İhtisas Kulübü oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.