‘Güven’iyoruz
Anadolu Selçukspor Kulüp Başkanı Önder Sami Güven iki haftada alınan yenilgileri değerlendirerek takım ve teknik ekibe güvendiklerini, bir an önce toparlanacaklarına inandıklarını söyledi
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Anadolu Selçukspor’un kulüp Başkanı Önder Sami Güven alınan yenilgilerin kimseyi yanıltmaması gerektiğini ve bir an önce toparlanacaklarını ifade etti. Önder Sami Güven, “Sezona şanssız bir başlangıç yaptık. Fethiyespor maçında sahamızda iyi futbol oynamamıza rağmen 1-0 kaybettik daha sonra ise güçlü İstanbulspor karşısında deplasmanda oynadık. Bu maçı da 1-0 kaybettik. İstanbulspor güçlü bir ekip. Ancak baktığınızda İstanbulspor iki haftada iki gol atmış zirvede biz de yediğimiz iki golle son sıradayız. Ancak henüz ligin başı ve takımımızın bunu telafi edecek şansı, imkanımız var. Önemli olan bu yenilgi sürecini fazla uzatmamak. Bizim de genç ve iyi bir takımız var, 3-4 maç üst üste kazanarak bu yenilgilerin telafisini yapacaklarına inanıyorum. Bunu başaracak gücümüz var ve yavaş yavaş daha iyi olacaklarına inanıyorum. Bu potansiyeli kendimizde görüyoruz. Oyunculara ve teknik ekibimize güveniyoruz ” diye konuştu.
Kulüp Başkanı Önder Sami Güven Orduspor maçı ile ilgili olarak, “ Orduspor karşısında zor bir maça çıkacağız. Geride kalan iki haftada henüz puan alamadık. Bu maçtan alacağımız bir galibiyet önümüzü açacaktır diye düşünüyorum” dedi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.