Güreş İl Temsilcisi Gülden teşekkür mesajı
09-14 Temmuz 2012 tarihleri arasında Beyşehir kamp eğitim merkezinde 2011-2012 sezonunda başarı elde etmiş güreşçi sporculara moral ve ödül olarak Güreş kampı düzenlendi
09-14 Temmuz 2012 tarihleri arasında Beyşehir kamp eğitim merkezinde 2011-2012 sezonunda başarı elde etmiş güreşçi sporculara moral ve ödül olarak Güreş kampı düzenlendi. Spora desteklerini her zaman vermekte olan Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Selçuklu Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile Güreş kampı yapıldı. Güreş İl Temsilcisi Ferhat Gül, kampın yapılmasında emeği ve destekleri olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Ömer Ersöz’e, Selçuklu belediyesi spor kulübü başkanı Selçuk Aksoy’a ve Büyükşehir Belediyesi Spor kulübü başkanı Cevdet İşbitirici’ye sporun ve sporcunun her zaman yanında oldukları için teşekkür etti. Konya güreşini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflediklerini belirten Gül; “Güreş kampına İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ın ziyaretleri minik güreşçilerimizi sevindirmiş ve onurlandırmıştır kendilerine yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı güreş camiası olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. Güreş kampının verimli geçtiğini ifade eden Gül bu gibi faaliyetlerin ve organizasyonların devamını yapmayı planladıklarını dile getirdi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.