Gülbudak ve Cengiz Konyaspor’u ziyaret etti
Konya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Mevlüt Gülbudak ve Konya Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Gündüz Beşiktaş maçı öncesinde Atiker Konyaspor'u ziyaret etti.
Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’ndaki idari binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Yardımcıları Celalettin Yılmaz, Okay Tınkır, As Başkan Mehmet Günbaş ve Genel Müdür Bahri Bıçakçı hazır bulundu.Konyaspor’un ligdeki performansı üzerine yapılan sohbetin ardından müzeyi gezen Konya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Mevlüt Gülbudak ve Konya Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Gündüz’e yönetim kurulu üyeleri, 1925 yılından bu yana muhafaza edilen özel birincilik plaketlerini gösterdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.