Görme engelliler şampiyonası sona erdi
Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen 15 Temmuz Demokrasive Birlik Günü Türkiye Halter Şampiyonası Konya’nın ev sahipliğinde yapıldı. Bağlarbaşı Spor Salonu’nda çeşitli illerinden 55 kulüp, 125 sporcunun katıldığı 2 gün süren şam
Konya Büyükşehir Belediyesi’nin destek verdiği Türkiye Görme Engelliler Halter Şampiyonası'nın ilk gününde; 45-52-56-60-67,5-75-82,5 ve 90 üzeri kilogramlarda kadın halterciler, ikinci günü ise; 82,5-90-100-110-125 ve 125 üzeri kilogramlarda erkek halterciler yarıştı.
Meram Görme Engelliler Spor Kulübü (MEGES) sporcusu Seda Polat 2 gümüş madalya aldı.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.