Göksen: 8 eksiğin tedirginliğini yaşıyoruz
Bank Asya 1. Lig’de yer alan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’da, kulüp başkanı Ünsal Göksen, Boluspor maçı öncesinde sakat olan 8 futbolcunun tedirginliğini yaşadıklarını belirtti
Göksen, yaptığı açıklamada, Boluspor maçı öncesinde Ertan, Kenan, Buğra, Onur, Uğur, Ramazan, İdris ve Eren’in sakat olduğununu belirtti. Çok önemli futbolculardan yoksun olmalarına karşın, Boluspor maçından galibiyetle ayrılmayı düşündüklerini ifade eden Göksen, “İşimizin kolay olmadığını biliyoruz ama tüm olumsuzluklara karşın sahadan galibiyetle ayrılmanın hesaplarını yapıyoruz” diye konuştu. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’un, sezon başından beri her maçına güzel futbol ve galibiyet için hazırlandığını dile getiren Göksen, şöyle konuştu: “Futbolcularım, teknik direktör Cemal Gürsel Menteşe nezaretinde çok yoğun bir hazırlık döneminden geçti. Boluspor maçına çok iyi şekilde hazırlandık. Amacımız, bu maçtan galibiyetle ayrılabilmek. Teknik heyete ve futbolculara güveniyorum.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.