GHSİM Şube Müdürlerine veda etti
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz Başkanlığında görev süreleri tamamlanan personeller için veda toplantısı yapıldı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde görev yapan Şube Müdürlerinden Bekir Sami Kağıtçı, Suat Gücüyener ve Ahmet Bülent Melik’e tüm personelin katılımıyla veda toplantısı düzenlendi. Toplantının açılışında çalışmalar ve faaliyetlerle ilgili kısa bir değerlendirme yapan Ersöz, emekliye ayrılan şube müdürlerine bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerinden ötürü teşekkür etti. Şube Müdürleri ise yaptıkları konuşmalarda görev süreleri boyunca yaşadıkları anıları anlattılar ve mesai arkadaşlarına teşekkür ederek helallik istediler. Toplantı sonunda İl Müdürü Ömer Ersöz görev sürelerini tamamlayan şube müdürlerine teşekkür ederek plaket taktim etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.