Genç Emreden yüksek performans
Konyasporun genç futbolcusu Emre Akdağ U16 Milli Takımın Azerbaycan'da düzenlenen Caspian Cup turnuvasında gösterdiği performansla dikkat çekti
Konyaspor’un genç futbolcusu Emre Akdağ U16 Milli Takımın Azerbaycan'da düzenlenen Caspian Cup turnuvasında gösterdiği performansla dikkat çekti. Emre Akdağ, millilerin Kırgızistan'ı 3-0 mağlup ettiği turnuvanın ikinci maçında ilk 11'de sahaya çıkarken, 14.dakikada ilk gole imza attı. U16 Milli Takımın diğer gollerini 50.dakikada Samet Orhan ve 54.dakikada Ömür Günaydın kaydetti. Milliler, Caspian Cup'taki ilk maçında da Özbekistan'ı Samet Orhan ve Atabey Çiçek'in (5) golleri ile 6-0 yenmişti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.