Futbolda Anadolu kardeşliğine örnek
Torku Konyaspor taraftarlarından bir grup geçtiğimiz hafta sonu Eskişehir’in Bursaspor ile evinde oynadığı maçta Eskişehirspor’a destek olmak için bu ile gitti.
Torku Konyaspor taraftarlarından bir grup geçtiğimiz hafta sonu Eskişehir’in Bursaspor ile evinde oynadığı maçta Eskişehirspor’a destek olmak için bu ile gitti. Eskişehrispor’un bu sezon ligde geçirdiği kötü günlere destek olmak amacı ile bu maça giden Konyaspor taraftarları Anadolu kardeşliğine örnek bir davranışta bulundu. Konyaspor taraftarlarının bu hareketi Eskişehirspor taraftarları tarafından da takdirle karşılandı. Maç boyunca Eskişehirspor taraftarlarının yanında olan Konyaspor taraftarları karşılaşma sonrasında hediyeleşerek şehirden ayrıldılar. Konyaspor taraftarı Ahmet Ülgey yanında götürdüğü Konyaspor logolu tabloyu Eskişehirspor taraftarına hediye etti. Eskişehirspor taraftarları bu desteklerinden dolayı yeşil-beyazlı taraftarlara teşekkür ederken Konyaspor’a da başarı dileğinde bulundular
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.