Federasyonlar ortak proje üretiyor
Judo, tekvando ve karate federasyonları, doğu ve güneydoğu bölgeleri başta olmak üzere ülke genelindeki gençleri spora kazandırmak için ortaklaşa proje başlattı
Proje kapsamında, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutularak spora yönlendirilmesi amaçlanıyor. Projeyle ilgili federasyonların il temsilcileri, görüş alışverişinde bulunmak için yarın Ankara’da toplanacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.