Eyüpspor’da maddi sıkıntı yaşanıyor
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Eyüpspor'da futbolcular 2 aydır paralarını alamadıkları için antrenmana çıkmadı.
Şekerspor’un da rakibi olan İstanbul temsilcisi geçtiğimiz sezon Bank Asya Liginin kapısından dönmüştü. Geçtiğimiz haftayı Toktaspor mağlubiyeti ile kapatan Eyüpspor'da ekonomik kriz yaşanıyor. Bu hafta sahasında Kocaelispor'u konuk edecek olan takımda, futbolcular 2 aydır paralarını alamadıkları için bugün antrenmana çıkmadı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.