Evini Konyaspor’un renkleriyle boyattı
Konyaspor'a sevgisinden dolayı tek katlı evini yeşil beyaz renklere boyattı.
Konyaspor'a sevgisinden dolayı tek katlı evini yeşil beyaz renklere boyattı. Konyspor sevdalısı Fethi Tuncer, Cihanbeyli'nin Pınarbaşı Mahallesi'ndeki evini Konyaspor'un renkleriyle boyadı.
Tuncer, evini yeşil beyaza boyatarak takımına sevgisini gösterdi. Ligde iyi bir sezon geçiren Konyaspor'a gönül verenler arasında bulunan Tuncer, takımının maçlarını ise kaçırmıyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.