ESTARDER’den örnek davranış
Dün Ereğlispor’un Konya’da oynadığı Selçukspor karşılaşmasına Ereğlispor Taraftar Grubu (ESTARDER) maça gelerek takımlarını yalnız bırakmadı.
Dün Ereğlispor’un Konya’da oynadığı Selçukspor karşılaşmasına Ereğlispor Taraftar Grubu (ESTARDER) maça gelerek takımlarını yalnız bırakmadı. Yeşil-beyazlı taraftarlar maç öncesi ‘İstiklal Marşı’nı okuyarak örnek oldu ve büyük alkış topladı. Gerçekleşen seremoni sonrasında ESTARDER’in İstiklal Marşı’nı okumasının ardından tüm taraftarlar ve oyuncular marşı okumaya başladı. Marşın ardından Konyalı sporseverler Ereğli’li taraftar grubunun alkışladı.
AHMET SÜTCÜ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.