Eskrim’de M. Aymaz farkı
Konya Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından organize edilen İlköğretim Okullar arası Eskrim Konya İl birinciliğinde Özel Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu bayanlarda Konya Birinciliğini, erkeklerde ise Konya İkinciliğini elde ederek spor’da bir b
Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü eskrim salonunda Konya Milli Eğitim İl müdürlüğü tarafından düzenlenen İlköğretim okullar arası eskrim Konya İl Birinciliğinde Merve Eğitim Kurumlarına bağlı Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu Bayan takımı tüm rakiplerini geride bırakarak Konya il Birinciliğini elde etti. Eskrim erkek takımı ise Konya İkinciliğine imza attı. Okul Müdürü Hüseyin Taş “ Sosyal, kültürel ve Sportif etkinliklerdeki başarımız devam ediyor. Son olarak Eskrim takımlarımızın Bayan eskrim takımımız Konya birinciliği ve erkeklerde ise ikinciliği elde etmesi bizleri mutlu etmiştir. Bu başarıya imza atan öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyor. İlimiz temsil edecekleri gruplarda başarılı olmalarını temenni ediyorum” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.