Erzurum mesaisi devam ediyor
Atiker Konyaspor Erzurumspor maçının hazırlıklarına dün yaptığı taktik çalışmayla hazırlıklarına devam etti
Atiker Konyaspor, öğle saatlerinde Kayacık Tesislerinde Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve yardımcı antrenörler yönetiminde yaptığı antrenmanla Erzurumspor maçı hazırlıklarına devam etti.Tedavisine devam edilen Petar Filipovic’in yer almadığı antrenman koşu ve ısınma hareketleri ile başlarken, çabukluk çalışması ile devam etti. 5’e 2 oynayan oyuncular taktik çalışma ile antrenmanı tamamladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.