Erzurum hazırlıkları yarın devam edecek
Atiker Konyaspor, dün sabah yaptığı antrenmanla Erzurumspor maçı hazırlıklarına devam eti
2018-2019 Sezonunun 1.hafta maçında 12 Ağustos Pazar günü iç sahada Erzurumspor ile karşılaşacak Atiker Konyaspor, Eskişehirspor ile oynanan özel maçın ardından dün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla hazırlıklarına devam etti. Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve yardımcı antrenörler yönetiminde Kayacık Tesislerinde yapılan antrenman koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. 5’e 2 ve dönüşümlü olarak savunma-hücum organizasyon çalışmaları yapan oyuncular çift kale maç ile antrenmanı tamamlarken maçın galibi yeşil takım oldu.Yeşil-beyazlı ekip bu antrenmanın ardından bugünü izinli geçirecek. Konyaspor, yarın yapacağı antrenman hazırlıklarına devam edecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.