Erman: 10 kişi maçı kazandık
Erman: 10 kişimaçı kazandık
Sivasspor’a galibiyeti getiren golü atan Erman Kılıç Konyaspor ile zorlu bir maça çıktıklarını, maçın başında Sedat’ın kırmızı kart görmesiyle işlerinin daha da zorlaştığını ancak çok iyi mücadele ederek karşılaşmadan galip ayrılmasını bildiklerini söyledi. Takımın başarısının önemli olduğunu anlatan Kılıç, galibiyet golünü attığı için mutlu olduğunu, Fenerbahçe maçına odaklandıklarını kaydetti. Kadir Bekmezci ve Mamadou Diallo da 10 kişi kaldıkları maçtan galip ayrıldıkları için mutlu olduklarını aktardı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.