Ereğli’nin sultanları moral buldu
Aroma Bayanlar Voleybol 1. Liginde mücadele veren Ereğli Belediyespor’da yüzler gülüyor.
Ligde kötü günler geçiren Yeşil-Beyazlılar kendi saha ve seyircisi önünde Nilüfer Belediyesporu 3-1 mağlup ederek rahat bir nefes aldı. Kötü günlerin geride kaldığını ifade eden Ereğli Belediyespor Antrenörü Ahmet Ata Onar” Zor günler geçiriyorduk. Nilüfer Belediyespor karşılaşması bizim çıkış maçımızdı. Oyuncularım karşılaşmada üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdi. Bu maçı kazanarak artık ligde kötü gidişe de son verdik. Ereğli Belediyespor olarak artık geride kalan maçlarımızı kazanarak sezonu en iyi yerde tamamlamak istiyoruz” dedi.
Nilüfer Belediyespor karşısında iyi bir oyun sergilediklerini ifade eden Ereğli Belediyespor Kulüp Başkanı Fethi Ertekin ise” Zor bir karşılaşma olacağını biliyorduk. İlk iki seti biz kazandık. Ancak sonraki sette yapılan hatalar sonucu bu seti kaybettik. Daha sonra tekrar kendimizi toparladık ve maçı kazanmasını bildik. Artık ligde kötü günler geride kaldı. Ereğli Belediyespor olarak önümüzdeki maçları düşünmeye başladık. Bu maçları kazanarak sezonu iyi bir yerde tamamlayacağız” diye konuştu.
Nilüfer Belediyespor karşısında iyi bir oyun sergilediklerini ifade eden Ereğli Belediyespor Kulüp Başkanı Fethi Ertekin ise” Zor bir karşılaşma olacağını biliyorduk. İlk iki seti biz kazandık. Ancak sonraki sette yapılan hatalar sonucu bu seti kaybettik. Daha sonra tekrar kendimizi toparladık ve maçı kazanmasını bildik. Artık ligde kötü günler geride kaldı. Ereğli Belediyespor olarak önümüzdeki maçları düşünmeye başladık. Bu maçları kazanarak sezonu iyi bir yerde tamamlayacağız” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.