Ereğli dış transferi düşünüyor
Aroma Bayanlar 1. Voleybol Liginde mücadele eden Ereğli Belediyespor, Taylandlı oyuncularla yollarını ayırdıktan sonra yabancı arayışlarını sürdürüyor.
ÇAYIR İDDİALI KONUŞTU
Ereğli Belediyespor’un milli takımda da görev yapan yeni antrenörü Mustafa Çayır, “Ben hedefleri olan bir adamım. Ereğli Belediyespor’a da bu hedeflerimi gerçekleştirmek amacıyla geldim. Yabancı oyuncu konusunda sıkıntılar var. Daha önce Yunanistan’ın Panathinaikos takımında da görev yapmış olan Bulgar oyuncu Penova, Yeşilyurt’ta oynayan solak Azeri oyuncu ve bir Amerikalı oyuncu ile görüşmeler devam ediyor. Penova kendisini ispatlayan bir oyuncu, Azeri’yi de tanıyorum. Amerikalı oyuncu hakkında bir şeyler söyleyebilmek için görmem gerek. Ereğli’ye gelip bir hafta denenecek. Daha sonra karar vereceğiz. Eğer istediğim gibi bir kadro oluşursa, rahatlıkla ilk dört içerisinde yer alırız” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.