Ereğli Belediyespor Merve Çarkçı ile anlaştı
Bayanlar Birinci Ligi’nin renkli takımlarından Ereğli Belediyesi pasör olarak Merve Çarkçı ile anlaştı.
Bayanlar Birinci Ligi’nin renkli takımlarından Ereğli Belediyesi pasör olarak Merve Çarkçı ile anlaştı. Voleybola TED Ankara Kolejliler’de başlayıp Eczacıbaşı, Beşiktaş, Türk Telekom, Gazi Üniversitesi ve Karşıyaka forması giyen Merve Çarkçı, 1986 doğumlu ve 1.80 boyunda. Ereğli Belediye Spor Kulübü Başkanı Fethi Ertekin Taylandlı oyuncuların takıma 6 hafta geç katılacaklarını belirterek, ‘’Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da Taylandlı oyuncularımız Asya Şampiyonlar Ligi oynayacakları için takıma 6 hafta geç katılacaklar. Bu da bizi sıkıntıya sokuyor’’ dedi. Hedeflerini de anlatan Ertekin, sözlerini şöyle sürdürdü; ‘’Anadolu’yu Türkiye’de temsil etmek düşüncesindeyiz. Fenerbahçe Acıbadem, Eczacıbaşı VitrA ve Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom ile kıyaslanamayız. Ama orta sıralarda olmak için mücadele edeceğiz. Ereğli halkı voleybolu çok seviyor. Seyircimize iyi bir sezon yaşatmak istiyoruz.’’
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.