Eray Birniçan Gaziantep’e gitti
Konyaspor’dan transfer edilen genç kaleci Eray Birniçan Gazinatep’e gelerek takıma katıldı.
Gaziantepspor’un transfer çalışmaları kapsamında bu yıl görüşerek Konyaspor’dan transfer ettiği 22 yaşındaki genç kaleci Eray Birniçan, Gaziantep’e geldi. Genç kaleci ayağının tozuyla Celal Doğan Tesisleri’ne gelerek burada hemen takımla birlikte çalışmalarına başladı. Genç kaleci Gazinatepspor’a gelmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Kaleci Birniçan, bundan sonraki mücadelesinin takıma katkıda bulunmak olduğunu da sözlerine ekledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.