Emre Otogaz’dan bilekçilere destek
Moskova’da yapılacak olan 20. Avrupa bilek güreşi şampiyonasının seçmeleri Şanlıurfa’da yapılacak.
Türkiye seçmelerine Konya bilek güreşi Takımı Emre Otogaz’ın sponsorluğu ile Şanlıurfa’ya gidiyor. Turnuvaya katılacak Konya Takımında Dünya Bilek Güreşi Şampiyonu Özgür Kızgın, Avrupa Şampiyonu Deniz Kaan da yer alıyor. Emre Otogaz Genel Koordinatörü Ahmet Emre, firma olarak spora desteklerinin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğini söyledi. Emre, özellikle amatör spora verilen desteğin, Türk sporuna yapılacak en büyük yatırım olduğuna dikkat çekerek, “Firma olarak, sporcularımızın başarısında katkımızın olması bizi yeterince mutlu ediyor. Artık söz sporcularımızda. Şanlıurfa’da yapılacak yarışmalarda alacakları derecelerle, Konya sporunu en iyi şekilde temsil edecekler” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.