Emniyet filede Yeni Sağlık’ı yenmek istiyor
Erkekler Bölgesel Voleybol Ligi E Grubunda mücadele veren Konya Emniyet, bugün karşılaşacağı Yeni Sağlıkspor maçının hazırlıklarını dün tamamladı.
Kırmızı-Beyazlılarda önemli bir eksik bulunmazken, hedef zorlu karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak. Yeni Sağlıkspor karşılaşmasından galibiyetle ayrılacaklarını ifade eden Konya Emniyetspor Antrenörü Murat Atcı “Bulunduğumuz grupta ilk ikiye girerek play-off oynamayı hedeflemiştik. Şu ana kadar oynadığımız üç maçta istediğimiz sonuçları aldık diye düşünüyorum. Grubun başka bir iddialı takımı Yeni Sağlıkspor ile hafta sonunda karşılaşacağız. Her iki takım içinde zor bir karşılaşma olacak. Hedefimiz bu zorlu karşılaşmayı kazanmak. Bunu da başaracak güce sahibiz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.