Elimizden gelen buydu
Anadolu Efes’e yenilen Torku Konyaspor’da başantrenörü Bekir, "Kendi potansiyelimize göre belli bir seviyede basketbol çıkardığımızı düşünüyorum" dedi
Spor Toto Basketbol Ligi 1. hafta erteleme karşılaşmasında deplasmanda Anadolu Efes’e 98-71 yenilen Torku Konyaspor Başantrenörü Aziz Bekir, kendileri açısından sıkıntılı bir gece olduğunu kaydetti. İki oyuncularının eksik olduğunu dile getiren Bekir, "Az sayı bulabildik ama ne olursa olsun kendi potansiyelimize göre belli bir seviyede basketbol çıkardığımızı düşünüyorum. İki hafta sonra oynayacağımız Anadolu Efes maçında daha iyi bir maç çıkarmayı düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.
RAKİBİN EKSİK OLMASI İKİ TARAF İÇİN İYİ OLMADI
Anadolu Efes Başantrenörü Dusan Ivkovic, kazanmayı tamamen hak ettiklerini ve iyi bir iş başardıklarını söyledi. Ivkovic, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, Torku Konyaspor'un eksik kadroyla gelmesinin iki taraf içinde iyi olmadığını vurgulayarak, "Bugün oyuncularımdan iyi performans aldım. Diebler benim kararımla bugün kadroda olduğu halde forma giyemedi. Yeterince forma şansı bulamayan diğer oyuncularıma şans vermek istedim. Oynayan 11 oyuncumuz da bugün skor buldu. Bütün çeyreklerde oyunu kontrol ettik. Şimdi önemli maçlar oynayacağımız ve iyi konsantre olmamız gereken bir periyoda gireceğiz" değerlendirmesinde bulundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.