Durmuş Ali Aykış toprağa verildi
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeli Durmuş Ali Aykış dualarla son yolculuğuna uğurlandı
Elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli Durmuş Ali Aykış memleketi Akviran’da öğle namazına müteakip toprağa verildi.Cenazeye Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, Konya ASKF Başkanı Remzi Ay, Atiker Konyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Günbaş, TSYD Genel Merkez Üyesi Recep Çınar, ailesi, yakınları İl Müdürlüğü personelleri ve spor camiasından çok sayıda ismin katıldığı cenaze töreninde, merhum Durmuş Ali Aykış dualar eşliğinde toprağa verildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.