Dossa Junior farkını hissettirdi
Torku Konyaspor taraftarı yeni sezonun ilk maçında takımlarını ve yeni transferleri izlemek için Torku Arena Stadyumundaki yerlerini aldı.
Torku Konyaspor taraftarı yeni sezonun ilk maçında takımlarını ve yeni transferleri izlemek için Torku Arena Stadyumundaki yerlerini aldı. Yeşil-beyazlı ekip bu maç öncesinde oynanan hazırlık maçında yeni transferleri görme fırsatı bulmuş ve defansta oynayan yeni transfer Dossa Junior’a olumlu not vermişlerdi. Yeni transfer Akhisar Belediyespor maçında da ilk 11’de sahaya çıktı ve yeni transferler arasında en dikkat çeken isim oldu. Yeşil-beyazlı taraftarlar hücum hattındaki yeni transferlerden gol beklerken Torku Konyaspor’un golü göze çarpan Dossa Junior’dan geldi. Başarılı defans oyuncusu yüksek toplardaki hava hakimiyetini rakip kalede göstererek takımına beraberlik golünü kazandırdı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.