Doğanhisar’ın Tesisleri yenilendi
Tarihinde ilk kez amatör futbol kategorisinde büyükler Süper Grup’ta mücadele etme hakkı kazanan Yeni Doğanhisarspor’un tesisleri yenilendi.
Doğanhisar ilçesinde Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun katkılarıyla yapılan sentetik zeminli futbol sahası ile soyunma odalarının yer aldığı idari bina tamamlanarak hizmete açıldı. Yeni Doğanhisarspor, geçtiğimiz sezon 1.Amatör Küme’de şampiyon olarak Süper Amatör Grup’a yükselmişti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.