Diltaş SGK maçında çıkış arıyor
Aroma Erkekler Voleybol 1. Ligi’nde alt sıralardan bir türlü uzaklaşamayan Diltaş Eğitim Kurumları Spor Kulübü, Pazar günü Atatürk Spor Salonu’nda karşılaşacağı SGK maçının hazırlıklarını antrenör Ünsal İsmail Kırıcı nezaretinde günde çift ant
Geçtiğimiz hafta erteleme maçında İzmir deplasmanında Arkas’tan 1 puan alan ancak deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında istenileni veremeyen Mavi-Beyazlılar, SGK maçını kazanarak çıkışa geçmek ve ateş hattından sıyrılmak istiyor. Ligde zor günler geçirdiklerini ve bu kötü gidişe artık son vermek istediklerini ifade eden Diltaş Eğitim Kurumları Spor Kulübü Başkanı Prof. Dr. Mehmet Bozkurt Ataman, “İyi bir takım olmamıza rağmen iyi sonuçlar alamıyoruz. Ligde istediğimiz sonuçları alamıyoruz. Artık bu kötü gidişe bu hafta son vereceğiz. SGK maçının hazırlıklarını mutlak galibiyet parolasıyla sürdürüyoruz. Takımda moraller yüksek. Salon ve seyirci avantajımızı en iyi şekilde kullanarak bu maçı kazanacağız” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.